Elektrownia Park Residence Apartament Dwupoziomowy - Mieszkanie - Sprzedaż - Zamość

Rezerwacja nieruchomości online

Mieszkanie na sprzedaż

Elektrownia Park Residence Apartament Dwupoziomowy

ul. Henryka Sienkiewicza, Zamość

59 m²

ul. Henryka Sienkiewicza, Zamość

8 269 zł/m²

484 000 zł

499 000 zł

lub od 2 093 zł miesięcznie