Mieszkanie na sprzedaż
2 pokoje Łódź Centrum | idealne pod wynajem | 32 m² + balkon | cesja | Dowborczyków | inwestycyjne
ul. Dowborczyków, Widzew, Łódź
32 m²
ul. Dowborczyków, Widzew, Łódź
Opis
Mieszkanie
Rynek
Pierwotny
Piętro
5
Powierzchnia
32 m²
Pokoje
2
Łazienki
1
Sypialnie
1
Wysokość pomieszczeń
2.7 m
Rok budowy
2026
Liczba pięter
5
Cena
205 000 zł
Cena za m²
6 384 zł/m²
Oferta
ID oferty
26002/OMS
Mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji Dowborczyków 18 – 32,11 m² | 5. piętro | balkon 7,47 m² | 205 000 zł
Na sprzedaż nowe mieszkanie 2-pokojowe w centrum Łodzi, zlokalizowane przy ul. Dowborczyków – w rejonie Nowego Centrum.
Idealne jako:
mieszkanie inwestycyjne pod wynajem
pierwsze mieszkanie
lokata kapitału
Lokalizacja
Mieszkanie znajduje się przy ul. Dowborczyków, w dynamicznie rozwijającej się części Łodzi – blisko Nowego Centrum miasta.
Okolica oferuje:
świetny dostęp do komunikacji miejskiej (tramwaje i autobusy ~300 m)
stacje kolejowe i PKP Łódź Fabryczna – ok. 750 m
parki: Henryka Sienkiewicza – 600 m, Źródliska – 1 km
centra handlowe i gastronomię: OFF Piotrkowska – 950 m, Galeria Łódzka – 1,4 km
szkoły i placówki edukacyjne – SP nr 173 – 750 m
To lokalizacja łącząca prestiż, komfort życia i szybki dostęp do wszystkich dzielnic Łodzi oraz tras A1/A2.
Budynek / Inwestycja
Mieszkanie mieści się w nowoczesnym kompleksie budynków 4–9 kondygnacji, inwestycji NOW realizowanej przez doświadczonego dewelopera OKAM.
Cechy budynku:
winda
parking podziemny
konstrukcja żelbetowa
wysoki standard części wspólnych
monitoring, wideodomofony, bezpieczeństwo
Mieszkanie
Powierzchnia użytkowa: 32,11 m²
Powierzchnia całkowita po demontażu ścianek działowych: 32,51 m²
Ekspozycja: północno-zachodnia (N/Z) – komfort cieplny, dobre doświetlenie
Piętro: 5 (6. kondygnacja naziemna)
Układ pomieszczeń:
salon z aneksem kuchennym – 14,74 m²
sypialnia – 10,02 m²
łazienka – 3,54 m²
przedpokój – 3,81 m²
Dodatkowo: balkon 7,47 m²
Korzyści dla użytkownika: pełna swoboda aranżacji, atrakcyjny metraż pod wynajem, jasne i funkcjonalne wnętrze, balkon idealny do relaksu lub wieczornych spotkań.
Finanse
Cena sprzedaży teraz: 205 000 zł
Forma sprzedaży: cesja umowy deweloperskiej
Pozostała transza: 146 958 zł - czerwiec 2026 r.
Razem: 351 958 zł do negocjacji
Wizualizacje w tej ofercie mają charakter poglądowy – pokazują możliwy styl i pomysł na aranżację wnętrza.
Jeśli podoba Ci się ta koncepcja, nasi architekci opracują projekt wnętrz nieruchomości spełniający wszystkie wymagane normy. Skontaktuj się z nami, by poznać szczegóły.
Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem 575656123 lub napisz maila poprzez formularz kontaktowy w ogłoszeniu.
Czy wiesz, że z homfi możesz kupić nieruchomość kompleksowo, załatwiając wszystko w jednym miejscu? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w zakupie mieszkania, oddajemy Ci do dyspozycji ekspertów kredytowych, architektów wnętrz i specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu znajdziesz mieszkanie, sfinansujesz zakup, zaprojektujesz wnętrze i będziesz mogł je wynająć lub sprzedać.
Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.
stacje kolejowe i PKP Łódź Fabryczna – ok. 750 m
parki: Henryka Sienkiewicza – 600 m, Źródliska – 1 km
szkoły i placówki edukacyjne – SP nr 173 – 750 m
wysoki standard części wspólnych
monitoring, wideodomofony, bezpieczeństwo
Mieszkanie
Powierzchnia użytkowa: 32,11 m²
Piętro: 5 (6. kondygnacja naziemna)
Układ pomieszczeń:
salon z aneksem kuchennym – 14,74 m²
sypialnia – 10,02 m²
łazienka – 3,54 m²
przedpokój – 3,81 m²
Dodatkowo: balkon 7,47 m²
Finanse
Cena sprzedaży teraz: 205 000 zł
Forma sprzedaży: cesja umowy deweloperskiej
Pozostała transza: 146 958 zł - czerwiec 2026 r.
Razem: 351 958 zł do negocjacji
Zainteresowany? Zapytaj opiekuna oferty o szczegóły.
Lokalizacja
Kredyt
Podoba Ci się ta nieruchomość?
Nie czekaj aż ktoś Cię ubiegnie - zarezerwuj online lub zaproponuj swoją cenę!
Podoba Ci się ta oferta?
Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać oferty nieruchomości podobnych do tej.