Słoneczne 3 pokoje 61m²-Jagodno| parking + komórka - Mieszkanie - Sprzedaż - Wrocław, Krzyki / Jagodno

Rezerwacja nieruchomości online

Mieszkanie na sprzedaż

Słoneczne 3 pokoje 61m²-Jagodno| parking + komórka

ul. Krzysztofa Komedy, Jagodno / Krzyki, Wrocław

61 m²

ul. Krzysztofa Komedy, Jagodno / Krzyki, Wrocław

12 459 zł/m²

760 000 zł

790 000 zł

lub od 3 286 zł miesięcznie

Wygląda na to, że ktoś był szybszy...
Nic straconego! Skontaktuj się z nami, a znajdziemy inną nieruchomość, która spełni Twoje oczekiwania.
Skontaktuj się