Działka budowlana w Ryczówku - Działka - Sprzedaż - Olkuski, Klucze / Ryczówek

Rezerwacja nieruchomości online

Działka na sprzedaż

Działka budowlana w Ryczówku

ul. Laski, Ryczówek / Klucze, Olkuski

1 138 m²

ul. Laski, Ryczówek / Klucze, Olkuski

119 zł/m²

135 000 zł

lub od 584 zł miesięcznie