Oferta archiwalna
Ta nieruchomość została wynajęta 18.10.2025

Mieszkanie na wynajem

Piękne 2pok na Mokotowie. KLIMA!

ul. Pory, Mokotów, Warszawa

41 m²

ul. Pory, Mokotów, Warszawa

80 zł/m²

3 299 zł

Wynajęte
Piękne 2pok na Mokotowie. KLIMA! - Mieszkanie - Wynajem - Warszawa, Mokotów
1 / 18
Mieszkanie
Piętro
6
Powierzchnia
41 m²
Pokoje
2
Łazienki
1
Sypialnie
1
Miejsca park. podziemne
1
Rok budowy
2018
Liczba pięter
6
Cena
3 299 zł
Czynsz administracyjny
817 zł
Cena za m²
80 zł/m²
Miejsce park. podziemne
200 zł
Oferta
ID oferty
52876/OMW
Piękne 2pok na Mokotowie. KLIMA!
Przestronne mieszkanie na wynajem w doskonałej lokalizacji w Warszawie, przy ulicy Pory 55, oferuje wyjątkowy standard oraz komfortowe warunki mieszkalne. Nieruchomość o powierzchni 44 m2 znajduje się na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu, co zapewnia mieszkańcom poczucie bezpieczeństwa i prywatności.

DOSTĘPNE od 18 października !!!

Mieszkanie wyróżnia się nowoczesnym i eleganckim wykończeniem, co sprawia, że każde wnętrze emanuje stylem i dbałością o szczegóły. Kuchnia, salon i sypialnia zostały urządzone w wysokim standardzie, oferując mieszkańcom funkcjonalne przestrzenie do codziennego użytku.

Jasny i przestronny salon z dużymi oknami tworzy przyjazną atmosferę, a jednocześnie stanowi doskonałe miejsce do wypoczynku. Dodatkowym atutem jest duży balkon, na którym można cieszyć się świeżym powietrzem i relaksować się na świeżym powietrzu.

Kuchnia została wyposażona w nowoczesne sprzęty, co ułatwia codzienne gotowanie i przygotowywanie posiłków. Sypialnia zapewnia wygodne warunki do wypoczynku, a łazienka utrzymana jest w stylu nowoczesnym, wyposażona w nowoczesne sprzęty sanitarno-techniczne.

Nieruchomość posiada również klimatyzację, co umożliwia utrzymanie optymalnej temperatury w każdym pomieszczeniu, niezależnie od warunków atmosferycznych na zewnątrz.

Dodatkowym udogodnieniem jest dostęp do garażu, co zapewnia wygodę i bezpieczeństwo parkowania pojazdu.

To mieszkanie stanowi doskonałą ofertę dla osób poszukujących komfortowego i nowoczesnego miejsca do życia w sercu Warszawy. Dzięki wysokiemu standardowi wykończenia, pełnemu wyposażeniu oraz atrakcyjnej lokalizacji, spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających najemców.