Działka na sprzedaż

Działka inwestycyjna P/U Świdnik obok lotniska

Lubelski, Wólka / Świdnik Duży Drugi

8 000 m²

Lubelski, Wólka / Świdnik Duży Drugi

123 zł/m²

980 000 zł

lub od 5 815 zł miesięcznie
Działka inwestycyjna P/U Świdnik obok lotniska - Działka - Sprzedaż - Lubelski, Wólka / Świdnik Duży Drugi
Działka inwestycyjna P/U Świdnik obok lotniska - Działka - Sprzedaż - Lubelski, Wólka / Świdnik Duży Drugi
Działka inwestycyjna P/U Świdnik obok lotniska - Działka - Sprzedaż - Lubelski, Wólka / Świdnik Duży Drugi
1 / 3
Działka / grunt
Pow. działki
8 000 m²
Media
Prąd
TAK
Woda
TAK
Gaz
TAK
Kanalizacja
TAK
Warunki zabudowy
Opłaty
Cena
980 000 zł
Cena za m²
123 zł/m²
Oferta
ID oferty
1771/OGS
Działka inwestycyjna P/U Świdnik obok lotniska
Szukasz działki inwestycyjnej w atrakcyjnej lokalizacji? Ta oferta może Cię zainteresować!

LOKALIZACJA I OKOLICA:

Działka położona jest w atrakcyjnej lokalizacji w Świdniku Dużym. Bardzo wygodny i szybki dojazd do Lublina czy Świdnika. Nieruchomość oddalona jest od strefy ekonomicznej o 3,5 km, od węzła s12 i s17 o 2,6 km, lotniska w Świdniku o około pół kilometra.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Nieruchomość składa się z dwóch działek o łącznej powierzchni 8000 m2. Działka o numerze 2407/1 ma powierzchnię 4200 m2, działka o numerze 2409/1- 3800 m2. Działki są płaskie.

Nieruchomość oznaczona jest symbolami KDG (Tereny dróg, drogi główne), zieleń na terenie o innym przeznaczeniu oraz P/U (Teren obiektów produkcyjnych, z dopuszczeniem zabudowy usługowej, składów i magazynów)

„Tereny obiektów produkcyjnych z dopuszczeniem zabudowy usługowej, składów i magazynów – P/U” z podstawowym przeznaczeniem gruntów pod zakłady produkcyjne i bazy, a także obiekty usługowe, zaplecza obiektów usługowych, a także wszelkiego typu składowanie i magazynowanie.

Na w/w terenie dopuszcza się :

a) lokalizację obiektów usług publicznych,

b) lokalizację obiektów usług komercyjnych,

c) lokalizację urządzeń infrastruktury technicznej,

d) lokalizację urządzeń służących ochronie środowiska.

Na terenach o których mowa ustala się możliwość realizacji obiektów urządzeń związanych z nieuciążliwą działalnością rzemieślniczą oraz inną działalnością gospodarczą.
27 P/U wprowadza się strefę zieleni i parkowania Z/K w której do 50% powierzchni może być wykorzystane dla potrzeb parkingowych (jako parkingi w zieleni) obsługujących program podstawowy. Zieleń powinna posiadać charakter komponowanej zieleni reprezentacyjnej wzdłuż drogi KDG

Na terenach P/U obowiązuje zachowanie wskaźnika obsługi parkingowej na poziomie 1 miejsce na 20 m2 powierzchni usług lub biur ( bez wliczania powierzchni magazynowych i zapleczowych)

UZBROJENIE TERENU:

Nieruchomość jest w pełni uzbrojona. Posiada bezpośredni dostęp do sieci telekomunikacyjnej, sieci elektroenergetycznej, wodociągowej, kanalizacyjnej, gazowej.

Orientacyjne wymiary nieruchomości:
szerokość 37m
długość: 217m
Czy wiesz, że z homfi możesz kupić nieruchomość kompleksowo, tzn. załatwiając wszystko w jednej firmie? Oprócz agentów nieruchomości pomagających w znalezieniu i zakupie nieruchomości, oddajemy Ci do dyspozycji doświadczonych ekspertów kredytowych, zdolnych architektów wnętrz i zaradnych specjalistów od zarządzania najmem. Dzięki temu z nami znajdziesz nieruchomość, sfinansujesz jej zakup, zaprojektujesz i wykończysz jej wnętrze a następnie sprzedasz lub wynajmiesz z opcją przekazania nam nieruchomości do zarządzania najmem.

Zainteresowany? Skontaktuj się z nami pod numerem +48 799 350 796 lub napisz nam maila poprzez formularz kontaktowy dostępny w ogłoszeniu.
image/svg+xml
image/svg+xml
Kontakt
Monika Czerska-Lipnicka - dyrektor oddziału homfi Lublin

Podoba Ci się ta nieruchomość?

Nie czekaj aż ktoś Cię ubiegnie - zarezerwuj online lub zaproponuj swoją cenę!

Podoba Ci się ta oferta?

Zapisz się na newsletter, aby otrzymywać oferty nieruchomości podobnych do tej.