image/svg+xml
Piotr Rosołowski - agent nieruchomości homfi Łódź
Piotr Rosołowski - agent nieruchomości homfi Łódź
plgb

Piotr Rosołowski

Specjalista ds. Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości

Łódź Ogrodowa Office

Piotr jest absolwentem Analityki Biznesu na Uniwersytecie Łódzkim. Posiada certyfikat Licencji Pośrednika Federacji PPRN o numerze 23053, którą uzyskał w 2020 roku po ukończeniu kursu pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Jego specjalizacją jest łódzki rynek nieruchomości.

Ceni sobie kontakt z klientami i dokładnie słucha ich potrzeb, aby móc dostosować swoją ofertę do indywidualnych wymagań. Dzięki swoim umiejętnościom analitycznym i wiedzy na temat rynku nieruchomości jest w stanie dostarczyć swoim klientom najbardziej aktualne i wiarygodne informacje dotyczące wartości nieruchomości, trendów rynkowych i innych ważnych kwestii dotyczących jego branży.

Piotr to osoba, która stawia na rozwój osobisty i ciągłe doskonalenie swoich umiejętności. Prywatnie interesuje się marketingiem i stale pogłębia swoją wiedzę w tym zakresie, co pozwala mu na efektywne promowanie ofert nieruchomości swoich klientów.

Jego celem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości usług. Dba o to, aby proces zakupu, sprzedaży lub wynajmu był jak najbardziej efektywny i bezproblemowy. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w zakresie obrotu nieruchomościami na łódzkim rynku nieruchomości, Piotr jest gotów Ci pomóc.

nieruchomości

Sprzedaż
Mieszkanie na sprzedaż

Zgierski, Zgierz, ul. Łódzka

48 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
parter

5 025 zł/m²

239 000 zł

Zobacz więcej
Wynajem
Mieszkanie na wynajem

Łódź, Widzew, ul. Wysoka

35 m²
2 pokoje
3 piętro

58 zł/m²

2 000 zł

Zobacz więcej
Wynajem
Mieszkanie na wynajem

Zgierski, Zgierz / os. 650-lecia, ul. Jana Lechonia

33 m²
2 pokoje
3 piętro

68 zł/m²

2 250 zł

Zobacz więcej