plgb

Klaudia
Murgas

Specjalista ds. Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości
Oddział: Poznań Business Link Maraton
Klaudia Murgas - agent nieruchomości homfi Poznań
plgb

Klaudia
Murgas

Specjalista ds. Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości
Oddział: Poznań Business Link Maraton
Ranking homfi:
8 / 10

Jestem zawsze uśmiechniętą i pełną energii optymistką z pasją do nieruchomości

Z wykształcenia - biolog, miłośniczka dzikiej przyrody oraz biegania w terenie. Swoje doświadczenie zawodowe zdobyłam przede wszystkim w kompleksowej obsłudze klienta oraz na stanowisku handlowca. Od 3 lat swoją zawodową pasję rozwijam jako agent nieruchomości. Jest to praca pełna wyzwań, której poświęcam się w 100%.

Motywacją do działań jest dla mnie satysfakcja zrealizowanej transakcji, a przede wszystkim satysfakcja klientów. Swoje sukcesy osiągam, dzięki profesjonalizmowi oraz zaangażowaniu. Nieustannie biorę udział w licznych szkoleniach branżowych oraz sprzedażowych, aby jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby klientów.

Najlepiej czuję się w wysokich górach, gdzie zdobywając kolejne szczyty, utwierdzam się w przekonaniu, że nie ma rzeczy niemożliwych. Do tego uwielbiam podróże oraz kuchnię azjatycką.

Nie widzisz żadnych ofert?
To dlatego, że wszystkie znalazły już swoich szczęśliwych nabywców! Ale spokojnie - już pracuję nad tym, aby wkrótce pojawiły się tu nowe nieruchomości. W międzyczasie skorzystaj z wyszukiwarki i znajdź taką, która najlepiej do Ciebie pasuje.
Przejdź do wyszukiwarki

Opinie od klientów

Serdeczny uścisk dłoni na koniec współpracy? Coś wspaniałego! Zobacz jak klienci oceniają efekty pracy ze mną.