plgbit

Dawid
Śliwa

Ekspert ds. Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości
Oddział: Kraków Loft Park
Dawid Śliwa - agent nieruchomości homfi Kraków
plgbit

Dawid
Śliwa

Ekspert ds. Sprzedaży i Wynajmu Nieruchomości
Oddział: Kraków Loft Park
Ranking homfi:
10 / 10
Skontaktuj się ze mną:

Precyzja, systematyczność, doświadczenie - mój przepis na skuteczną transakcję.

Zapewniam moim klientom kompleksową obsługę w zarządzaniu nieruchomościami, co pozwala im osiągać roczne przychody na poziomie ponad 4 mln złotych z tytułu najmu. Każdą transakcję traktuję jako wyzwanie i szansę na perfekcję, dzięki czemu klienci cenią mnie za niezwykłą precyzję, systematyczność i dbałość o detale.

W ciągu ostatnich 6 lat zdobyłem doświadczenie w przeprowadzaniu średnio 200 transakcji rocznie, będąc stale w gronie najlepszych brokerów. W 2022 roku wyróżniono mnie tytułem Brokera Roku, a w latach 2020-2024 regularnie zajmuję czołowe miejsca w rankingach sprzedażowych.

Z wykształcenia jestem inżynierem technologii chemicznej, z pasji – strategiem i ekspertem w zarządzaniu nieruchomościami. Szczególne miejsce w moich zainteresowaniach zajmuje ekonomia oraz geopolityka, które kształtują świat, w jakim żyjemy. Pasjonuje mnie analiza globalnych zjawisk gospodarczych i politycznych, które wpływają na społeczeństwo, różnice kulturowe i funkcjonowanie współczesnych rynków. Te tematy inspirują mnie do lepszego rozumienia mechanizmów, które napędzają współczesny świat.

Prywatnie realizuję swoją pasję do rywalizacji poprzez rozgrywki szachowe, które pozwalają mi doskonalić zdolności strategiczne i analityczne. Inspirację czerpię również z muzyki elektronicznej, która pomaga mi zachować balans między pracą a odpoczynkiem, oraz z obserwacji innowacji technologicznych, takich jak blockchain czy sztuczna inteligencja.

Dostępne nieruchomości

Zobacz aktualnie dostępne w mojej ofercie nieruchomości i znajdź miejsce, w którym poczujesz #radośćzmieszkania.
Wyświetl tylko:
Mieszkanie na sprzedaż

ul. ks. Kazimierza Siemaszki, Krowodrza, Kraków

15 240 zł/m²
23 m²
1 pokój
Rynek Wtórny
parter

349 000 zł

lub od 1 509 zł miesięcznie
Zobacz więcej
Niższa cena Oferta partnera
Mieszkanie na wynajem

os. Piastów, Mistrzejowice / Nowa Huta, Kraków

46 zł/m²
46 m²
2 pokoje
1 piętro

2 099 zł

2 400 zł

Zobacz więcej
Oferta partnera
Mieszkanie na wynajem

ul. Grzegórzecka, Grzegórzki / Śródmieście, Kraków

73 zł/m²
49 m²
2 pokoje
3 piętro

3 599 zł

Zobacz więcej
Niższa cena Oferta partnera
Mieszkanie na wynajem

ul. Oskara Kolberga, Śródmieście, Kraków

83 zł/m²
30 m²
1 pokój
4 piętro

2 499 zł

2 699 zł

Zobacz więcej
Oferta partnera
Mieszkanie na wynajem

ul. Lubicz, Wesoła / Śródmieście, Kraków

58 zł/m²
60 m²
2 pokoje
1 piętro

3 499 zł

Zobacz więcej
Oferta partnera
Mieszkanie na sprzedaż

ul. Eliasza Radzikowskiego, Bronowice Wielkie / Krowodrza, Kraków

21 989 zł/m²
40 m²
2 pokoje
Rynek Wtórny
6 piętro

869 000 zł

lub od 3 758 zł miesięcznie
Zobacz więcej
Niższa cena Oferta partnera
Mieszkanie na wynajem

ul. Stańczyka, Bronowice / Krowodrza, Kraków

65 zł/m²
46 m²
2 pokoje
7 piętro

2 999 zł

3 299 zł

Zobacz więcej
Oferta partnera
Mieszkanie na wynajem

ul. Grzegórzecka, Grzegórzki / Śródmieście, Kraków

54 zł/m²
50 m²
2 pokoje
5 piętro

2 699 zł

Zobacz więcej
Oferta partnera
Mieszkanie na wynajem

ul. Rakowicka, Śródmieście, Kraków

68 zł/m²
44 m²
2 pokoje
5 piętro

2 999 zł

Zobacz więcej
Oferta partnera
Dom na sprzedaż

Czarnochowice / Wieliczka, Wielicki

4 450 zł/m²
600 m²
10 pokoi
Rynek Wtórny
2 500 m²

2 670 000 zł

lub od 11 545 zł miesięcznie
Zobacz więcej
Niższa cena Oferta partnera
Mieszkanie na wynajem

ul. Władysława Łokietka, Krowodrza, Kraków

53 zł/m²
47 m²
2 pokoje
2 piętro

2 499 zł

2 699 zł

Zobacz więcej

Opinie od klientów

Serdeczny uścisk dłoni na koniec współpracy? Coś wspaniałego! Zobacz jak klienci oceniają efekty pracy ze mną.