Пропозиціїу Любліні

Знайдено: 44 нерухомості

Квартира на продаж

вул. Konopnicka, Śródmieście, Lublin

8 036 zł/m²

340 000 zł

або з 1 470 zł щомісяця
42 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх

39 zł/m²

1 800 zł

46 m²
2 кімнати
1 поверх
Квартира на продаж

вул. Bernarda Wapowskiego, Wrotków, Lublin

10 709 zł/m²

680 000 zł

або з 2 940 zł щомісяця
64 m²
4 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Квартира оренда

вул. Leonarda, Rury, Lublin

59 zł/m²

3 400 zł

57 m²
4 кімнати
7 поверх
Квартира на продаж

вул. Feliksa Araszkiewicza, Sławin, Lublin

9 771 zł/m²

900 000 zł

або з 3 892 zł щомісяця
92 m²
4 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Квартира на продаж

вул. Hutnicza, Tatary, Lublin

8 447 zł/m²

390 000 zł

або з 1 686 zł щомісяця
46 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Нижча ціна
Квартира на продаж

вул. Pozytywistów, Rury, Lublin

9 205 zł/m²

359 000 zł

379 000 zł

або з 1 552 zł щомісяця
39 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
перший поверх
Квартира на продаж

вул. Relaksowa, Sławin, Lublin

10 930 zł/m²

719 000 zł

або з 3 109 zł щомісяця
66 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх
Квартира оренда

вул. Bukszpanowa, Sławin, Lublin

65 zł/m²

3 300 zł

51 m²
3 кімнати
3 поверх
Квартира на продаж

вул. Niepodległości, Kalinowszczyzna, Lublin

10 818 zł/m²

410 000 zł

або з 1 773 zł щомісяця
38 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
перший поверх
Нижча ціна
Квартира оренда

вул. Wilcza, Bronowice, Lublin

44 zł/m²

2 200 zł

2 500 zł

50 m²
2 кімнати
1 поверх
Квартира на продаж

вул. Skierki, LSM, Lublin

9 854 zł/m²

539 000 zł

або з 2 331 zł щомісяця
55 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
4 поверх
Квартира на продаж

вул. Opalowa, Czuby Południowe, Lublin

7 278 zł/m²

730 000 zł

або з 3 156 zł щомісяця
100 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх
Квартира на продаж

вул. Kwarcowa, Węglin Południowy, Lublin

13 700 zł/m²

959 000 zł

або з 4 147 zł щомісяця
70 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
1 поверх
Нижча ціна
Квартира на продаж

вул. Jana Samsonowicza, Wrotków, Lublin

10 163 zł/m²

560 000 zł

620 000 zł

або з 2 421 zł щомісяця
55 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
перший поверх
Нижча ціна
Квартира на продаж

вул. Zimowa, Bronowice, Lublin

11 253 zł/m²

680 000 zł

712 000 zł

або з 2 940 zł щомісяця
60 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
4 поверх
Квартира на продаж

вул. Grażyny, LSM, Lublin

10 272 zł/m²

680 000 zł

або з 2 940 zł щомісяця
66 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
4 поверх
Квартира на продаж

вул. Baśniowa, Sławinek, Lublin

9 919 zł/m²

615 000 zł

або з 2 659 zł щомісяця
62 m²
3 кімнати
Ринок Вторинний
4 поверх
Нижча ціна

7 720 zł/m²

579 000 zł

599 000 zł

або з 2 504 zł щомісяця
75 m²
4 кімнати
Ринок Вторинний
перший поверх
Нижча ціна
Квартира на продаж

вул. Firlejowska, Bronowice, Lublin

12 391 zł/m²

570 000 zł

595 000 zł

або з 2 465 zł щомісяця
46 m²
2 кімнати
Ринок Вторинний
3 поверх
Нижча ціна
Квартира на продаж

вул. Gliniana, Rury Jezuickie, Lublin

8 505 zł/m²

614 000 zł

629 000 zł

або з 2 655 zł щомісяця
72 m²
4 кімнати
Ринок Вторинний
2 поверх
z 3

Не пропустіть подібні пропозиції

Не бачите своєї омріяної нерухомості? Нічого не втрачено! Підпишіться на розсилку, і ви отримаєте повідомлення, коли подібна пропозиція з'явиться в homfi.