Unique 153 m² penthouse Mokotów, top floors, terrace, subdividable - Квартира - Продаж - Warszawa, Mokotów

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира на продаж

Unique 153 m² penthouse Mokotów, top floors, terrace, subdividable

вул. Bernardyńska, Mokotów, Warszawa

154 m²

вул. Bernardyńska, Mokotów, Warszawa

12 995 zł/m²

2 000 000 zł

або з 8 648 zł щомісяця