MIŁOSTOWSKA - 3 POKOJE + GARAŻ 2-STANOWISKOWY - Квартира - Продаж - Wrocław, Psie Pole

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира на продаж

MIŁOSTOWSKA - 3 POKOJE + GARAŻ 2-STANOWISKOWY

вул. Miłostowska, Psie Pole, Wrocław

64 m²

вул. Miłostowska, Psie Pole, Wrocław

14 060 zł/m²

899 999 zł

або з 3 892 zł щомісяця
Повернутися до пропозиції
image/svg+xml

Забронюйте цю нерухомість

Якщо ви тут, це означає, що вам вдалося знайти цю ідеальну нерухомість. Вітаємо!

Перед вами кілька кроків, перед тим як ви отримаєте ключі. Ми просимо вас надати дані, на підставі яких ми виконаємо необхідні формальності.

Це займе лише кілька моментів. Ви все зможете виконати онлайн - без виходу з дому, легко та безпечно.

Давайте почнемо!