FOR SALE Modern 3-room apartment 54.09 m2 with 2 balconies - City Łobzów - Квартира - Продаж - Kraków, Krowodrza

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира на продаж

FOR SALE Modern 3-room apartment 54.09 m2 with 2 balconies - City Łobzów

вул. Tytusa Czyżewskiego, Krowodrza, Kraków

54 m²

вул. Tytusa Czyżewskiego, Krowodrza, Kraków

17 100 zł/m²

930 751 zł

або з 4 025 zł щомісяця
Повернутися до пропозиції
image/svg+xml

Забронюйте цю нерухомість

Якщо ви тут, це означає, що вам вдалося знайти цю ідеальну нерухомість. Вітаємо!

Перед вами кілька кроків, перед тим як ви отримаєте ключі. Ми просимо вас надати дані, на підставі яких ми виконаємо необхідні формальності.

Це займе лише кілька моментів. Ви все зможете виконати онлайн - без виходу з дому, легко та безпечно.

Давайте почнемо!