JESIONOWA/TARNOGAJ - 2 pokoje, parking - Квартира - Оренда - Wrocław, Krzyki / Tarnogaj

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира оренда

JESIONOWA/TARNOGAJ - 2 pokoje, parking

вул. Jesionowa, Tarnogaj / Krzyki, Wrocław

30 m²

вул. Jesionowa, Tarnogaj / Krzyki, Wrocław

77 zł/m²

2 300 zł