3 rooms | 68 m² | 18 m² Terrace | 2 Parking Spaces | Jagodno - Квартира - Продаж - Wrocław, Krzyki / Jagodno

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира на продаж

3 rooms | 68 m² | 18 m² Terrace | 2 Parking Spaces | Jagodno

вул. Stanisława Drabika, Jagodno / Krzyki, Wrocław

68 m²

вул. Stanisława Drabika, Jagodno / Krzyki, Wrocław

14 691 zł/m²

999 000 zł

або з 4 320 zł щомісяця