2-room apartment 60m² with balcony for sale | Łódź Center, Jaracza Street - Квартира - Продаж - Łódź, Śródmieście

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира на продаж

2-room apartment 60m² with balcony for sale | Łódź Center, Jaracza Street

вул. Stefana Jaracza, Śródmieście, Łódź

61 m²

вул. Stefana Jaracza, Śródmieście, Łódź

9 235 zł/m²

559 000 zł

або з 2 417 zł щомісяця
Повернутися до пропозиції
image/svg+xml

Забронюйте цю нерухомість

Якщо ви тут, це означає, що вам вдалося знайти цю ідеальну нерухомість. Вітаємо!

Перед вами кілька кроків, перед тим як ви отримаєте ключі. Ми просимо вас надати дані, на підставі яких ми виконаємо необхідні формальності.

Це займе лише кілька моментів. Ви все зможете виконати онлайн - без виходу з дому, легко та безпечно.

Давайте почнемо!