Apartment in the center of Zakopane – 100 m from Krupówki - Квартира - Продаж - Tatrzański, Zakopane

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира на продаж

Apartment in the center of Zakopane – 100 m from Krupówki

проспект 3 Maja, Zakopane, Tatrzański

38 m²

проспект 3 Maja, Zakopane, Tatrzański

19 974 zł/m²

759 000 zł

або з 3 282 zł щомісяця
image/svg+xml

Забронюйте цю нерухомість

Якщо ви тут, це означає, що вам вдалося знайти цю ідеальну нерухомість. Вітаємо!

Перед вами кілька кроків, перед тим як ви отримаєте ключі. Ми просимо вас надати дані, на підставі яких ми виконаємо необхідні формальності.

Це займе лише кілька моментів. Ви все зможете виконати онлайн - без виходу з дому, легко та безпечно.

Давайте почнемо!