Bieńczycka 15e, 37m²: 2-room apartment in Czyżyny - Квартира - Оренда - Kraków, Nowa Huta

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира оренда

Bieńczycka 15e, 37m²: 2-room apartment in Czyżyny

вул. Bieńczycka, Nowa Huta, Kraków

37 m²

вул. Bieńczycka, Nowa Huta, Kraków

62 zł/m²

2 300 zł