2 rooms apartment in Nowa Papiernia - Квартира - Оренда - Wrocław, Krzyki / Przedmieście Oławskie

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира оренда

2 rooms apartment in Nowa Papiernia

вул. Tadeusza Kościuszki, Przedmieście Oławskie / Krzyki, Wrocław

48 m²

64 zł/m²

3 100 zł

image/svg+xml

Забронюйте цю нерухомість

Якщо ви тут, це означає, що вам вдалося знайти цю ідеальну нерухомість. Вітаємо!

Перед вами кілька кроків, перед тим як ви отримаєте ключі. Ми просимо вас надати дані, на підставі яких ми виконаємо необхідні формальності.

Це займе лише кілька моментів. Ви все зможете виконати онлайн - без виходу з дому, легко та безпечно.

Ця нерухомість доступна за стандартною орендною угодою – з класичним депозитом і комісією.
Хочеш заселитися без початкових витрат? Ознайомся з пропозиціями в програмі Легкий Старт.

Давайте почнемо!

Я хочу швидко забронювати, а решту формальностей виконати пізніше. Швидке бронювання
Я хочу перейти до повного процесу бронювання. Повне бронювання