Commercial Unit 69 m² | Offices/Treatment Rooms | Zamość - Комерційне приміщення - Оренда - Zamość

Онлайн бронювання нерухомості

Комерційне приміщення оренда

Commercial Unit 69 m² | Offices/Treatment Rooms | Zamość

вул. Młyńska, Zamość

69 m²

вул. Młyńska, Zamość

58 zł/m²

4 000 zł

image/svg+xml

Забронюйте цю нерухомість

Якщо ви тут, це означає, що вам вдалося знайти цю ідеальну нерухомість. Вітаємо!

Перед вами кілька кроків, перед тим як ви отримаєте ключі. Ми просимо вас надати дані, на підставі яких ми виконаємо необхідні формальності.

Це займе лише кілька моментів. Ви все зможете виконати онлайн - без виходу з дому, легко та безпечно.

Давайте почнемо!