Energy‑Efficient Home in a Picturesque Setting – Myki - Дім - Продаж - Olsztyński, Dywity / Myki

Онлайн бронювання нерухомості

Дім на продаж

Energy‑Efficient Home in a Picturesque Setting – Myki

Myki / Dywity, Olsztyński

84 m²

Myki / Dywity, Olsztyński

11 779 zł/m²

990 000 zł

або з 4 281 zł щомісяця