Skłodowskiej St. For sale, a functional, 3-room apartment with an area of 53.5 m², - Квартира - Продаж - Łódź, Polesie

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира на продаж

Skłodowskiej St. For sale, a functional, 3-room apartment with an area of 53.5 m²,

вул. Marii Skłodowskiej-Curie, Polesie, Łódź

53 m²

вул. Marii Skłodowskiej-Curie, Polesie, Łódź

10 300 zł/m²

549 000 zł

або з 2 374 zł щомісяця
Повернутися до пропозиції
image/svg+xml

Забронюйте цю нерухомість

Якщо ви тут, це означає, що вам вдалося знайти цю ідеальну нерухомість. Вітаємо!

Перед вами кілька кроків, перед тим як ви отримаєте ключі. Ми просимо вас надати дані, на підставі яких ми виконаємо необхідні формальності.

Це займе лише кілька моментів. Ви все зможете виконати онлайн - без виходу з дому, легко та безпечно.

Давайте почнемо!