2 rooms apartment right next to Park Wschodni 2700 PLN - Квартира - Оренда - Wrocław, Krzyki / Księże Małe

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира оренда

2 rooms apartment right next to Park Wschodni 2700 PLN

вул. Rybnicka, Księże Małe / Krzyki, Wrocław

48 m²

вул. Rybnicka, Księże Małe / Krzyki, Wrocław

56 zł/m²

2 700 zł

Повернутися до пропозиції
image/svg+xml

Ця пропозиція зарезервована

Схоже, хтось прийшов першим...
Не хвилюйтеся! Зв'яжіться з нами, і ми знайдемо іншу нерухомість, яка відповідатиме вашим потребам.
Зв'яжіться з нами