A comfortable, fully-arranged apartment with balcony - Квартира - Продаж - Wrocław, Fabryczna / Gądów Mały

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира на продаж

A comfortable, fully-arranged apartment with balcony

вул. Jerzego Bajana, Gądów Mały / Fabryczna, Wrocław

49 m²

вул. Jerzego Bajana, Gądów Mały / Fabryczna, Wrocław

10 571 zł/m²

518 000 zł

або з 2 240 zł щомісяця
image/svg+xml

Забронюйте цю нерухомість

Якщо ви тут, це означає, що вам вдалося знайти цю ідеальну нерухомість. Вітаємо!

Перед вами кілька кроків, перед тим як ви отримаєте ключі. Ми просимо вас надати дані, на підставі яких ми виконаємо необхідні формальності.

Це займе лише кілька моментів. Ви все зможете виконати онлайн - без виходу з дому, легко та безпечно.

Давайте почнемо!