Functional 3 rooms after renovation - LSM - Квартира - Продаж - Lublin, LSM

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира на продаж

Functional 3 rooms after renovation - LSM

вул. Skierki, LSM, Lublin

55 m²

вул. Skierki, LSM, Lublin

10 603 zł/m²

580 000 zł

або з 2 508 zł щомісяця
  • Ваші дані
  • Фінансування
  • Термін покупки
  • Підсумок
  • Оплата
image/svg+xml

Ваші дані