3 rooms, 4 possible | Wierzbno Metro 2 min - Квартира - Продаж - Warszawa, Mokotów

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира на продаж

3 rooms, 4 possible | Wierzbno Metro 2 min

вул. Ksawerów, Mokotów, Warszawa

80 m²

вул. Ksawerów, Mokotów, Warszawa

16 800 zł/m²

1 349 000 zł

або з 5 833 zł щомісяця