Family home in the city center - investment potential - Дім - Продаж - Lidzbarski, Lidzbark Warmiński

Онлайн бронювання нерухомості

Дім на продаж

Family home in the city center - investment potential

вул. Wodna, Lidzbark Warmiński, Lidzbarski

350 m²

вул. Wodna, Lidzbark Warmiński, Lidzbarski

2 543 zł/m²

890 000 zł

або з 3 848 zł щомісяця