Comfortable 4 rooms | Lipkowe Zacisze - Квартира - Продаж - Piekary Śląskie, Lipka

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира на продаж

Comfortable 4 rooms | Lipkowe Zacisze

вул. Szpaków, Lipka, Piekary Śląskie

80 m²

вул. Szpaków, Lipka, Piekary Śląskie

7 506 zł/m²

599 000 zł

або з 2 590 zł щомісяця
Повернутися до пропозиції
image/svg+xml

Ця пропозиція зарезервована

Схоже, хтось прийшов першим...
Не хвилюйтеся! Зв'яжіться з нами, і ми знайдемо іншу нерухомість, яка відповідатиме вашим потребам.
Зв'яжіться з нами