4-room apartment in the heart of Sopot - Квартира - Продаж - Sopot, Górny

Онлайн бронювання нерухомості

Квартира на продаж

4-room apartment in the heart of Sopot

Górny, Sopot

83 m²

Górny, Sopot

13 273 zł/m²

1 099 000 zł

або з 4 752 zł щомісяця