3 pokoje | Kamienica | Balkon | Arciszewskiego - Mieszkanie - Sprzedaż - Poznań, Grunwald / Łazarz

Rezerwacja nieruchomości online

Mieszkanie na sprzedaż

3 pokoje | Kamienica | Balkon | Arciszewskiego

ul. Krzysztofa Arciszewskiego, Łazarz / Grunwald, Poznań

65 m²

ul. Krzysztofa Arciszewskiego, Łazarz / Grunwald, Poznań

8 887 zł/m²

575 000 zł

lub od 2 486 zł miesięcznie